top of page

Vietnes izstrādes fāzes Nolīgstiet tīmekļa dizaineru tiešsaistē

Vietnes izstrādes fāzes Nolīgstiet tīmekļa dizaineru tiešsaistē


1. Kā izveidot vietni, kas konvertē

2 Projektēšanas fāzes (soli pa solim)

3.1. Definējiet mērķi

4 Krāsu izvēle

5 Saturs (tekstuālais un vizuālais)


Kā izveidot vietni, kas konvertē

Vietnes izveide var šķist ļoti sarežģīta, un, protams, tā ir darbības daļa, kad domājat par digitālā projekta izveidi, kas var aizņemt laiku. Nolīgstiet tīmekļa dizaineru tiešsaistē tūlīt Ātrie ārštata darbinieki.

Noteikti tāpēc, ka, domājot par savu vietni, pareizāk sakot, kad tā ir publicēta, būtu labi tās struktūru pārāk bieži nemainīt, pretējā gadījumā google un paši lietotāji varētu apjukt. Ir ļoti svarīgi atrast pareizo tīmekļa dizaineru. Meklēju kādu, kurš zina, kā jūsu vietni atrast Google tīklā.


Tiesa, tirgus attīstās un, iespējams, pat mūsu tiešsaistes projekts laika gaitā attīstās, tāpēc nav nekā tāda, kas nevarētu būt kaļams un pielāgojams jaunām vajadzībām, taču ir labi, ja uzreiz ir skaidras idejas.


Šī iemesla dēļ mums nekavējoties jāuzdod sev daži būtiski jautājumi:


Kāpēc man ir nepieciešama vietne?

Kādu produktu/pakalpojumu es vēlos piedāvāt?

Ar ko man sazināties?

Šie ir tikai daži piemēri, taču ļoti svarīgi ir labi pārdomāt mērķi, ar kuru mēs vēlamies sazināties. Nulles punkts veiksmīga biznesa uzsākšanai. Nomājiet tiešsaistes tīmekļa dizaineru, kas zina, kā jūsu vietnei jābūt veidotai, lai apmeklētājus pārvērstu par klientiem.Projektēšanas fāzes (soli pa solim)

Definējiet mērķi

Pēc tam, kad esam definējuši, kam mēs uzrunājam (ar ārkārtēju lēmumu un skaidrību), mēs varam izlemt, kādu balss toni izmantot un kādu stilu piešķirt mūsu vietnei.


Nopietni vai neformāli, spilgti vai profesionāli… tie ir lēmumi, kas jāpieņem pirms veidnes izvēles un darba uzsākšanas. Noalgojiet īpašu tīmekļa dizaineru, kas zina, kā izveidot vietni, kurai ir lielāka iespēja pārdot


Krāsu izvēle

Visai mūsu saziņai, sākot no tīmekļa vietnes līdz sociālajiem tīkliem, ir jāievēro konsekventa grafiskā un hromatiskā līnija. Tātad, ja jums vēl nav logotipa, sāciet ar logotipa noformēšanu. Tas palīdzēs jums saprast daudzas lietas par jūsu uzņēmumu, kā arī definēs krāsu paleti, kas tiks parādīta vietnē.


Dažas spilgtākas, aicinājumiem uz darbību, kurām jāpiesaista uzmanība, citas pieklusinātākas foniem un lai nenogurdinātu lasīšanu. Nolīgstiet īpašu tīmekļa dizaineru tagad ar Rhe ātrajiem ārštata darbiniekiem.


Parasti paletes sastāv no 5 krāsām, kuras tiks atsauktas ar loģisku pavedienu visās vietnes sadaļās.Saturam jābūt vizuālam un tekstuālam

Vienmēr pirms veidnes izvēles iesaku definēt saturu. Tas ir ļoti svarīgi arī lapas atstarpju izmantošanas izvēlei. Iesaku, ja ir iespēja sazināties ar profesionāli. Nomājiet tīmekļa dizaineru tiešsaistē, kas nodrošina ātru piegādi.


Kas attiecas uz tekstiem, tad tekstu autoram (jo tu ļoti labi pārzini savu sektoru) vari nosūtīt pierādījumus, ka viņš pārstrādās tīmekļa skatījumā. Fotogrāfijām ir svarīgi tajā ievietot savu seju, runāt ar cilvēkiem par cilvēkiem, tāpēc, ja varat izveidot personalizētus fotoattēlus, rezultāts būs daudz efektīvāks nekā fotografēšana no attēlu krājuma vietnēm. Lielisks pakalpojums ir svarīgs, pieņemot darbā īpašu tīmekļa dizaineru.


Un tagad?


Tagad mēs varam teikt, ka esat labi ceļā un varat sākt skatīties apkārt. Nekopējot, paņemiet norādes no vietnēm, kas jums patīk, veiciet meklēšanu, lai apkopotu idejas, novērtējiet, kuri elementi un līdzekļi jums ir nepieciešami (piemēram, emuārs vai informatīvā izdevuma ievietošana), vienmēr ņemot vērā, ka katrs pakalpojums ir jāpārvalda konsekventi, lai labāk darītu mazāk ,


labi un tad īstenojiet to, kas trūkst, jo saprotat, ka varat ar to visu tikt galā. Ja aktivizējat biļetenu, cilvēki sagaida periodiskus e-pasta ziņojumus (pat tikai vienu mēnesī), taču tādiem jābūt! Tas pats attiecas uz emuāra rakstiem.


Un jūs, pastāstiet man komentāros, vai jūs veicāt visas šīs darbības pirms vietnes izveides, vai arī metāties tīklā ar tik daudzām neskaidrām idejām? Kas jums atturētu tagad pieņemt darbā tīmekļa dizaineru? Thefastfreelancers.com0 views0 comments
bottom of page