top of page

Veebisaidi kujundamise etapid Palgake veebidisainerid veebis

Veebisaidi kujundamise etapid Palgake veebidisainerid veebis


1 Kuidas kujundada veebisaiti, mis teisendab

2 Projekteerimise etapid (samm-sammult)

3.1 Määratlege sihtmärk

4 Värvide valik

5 Sisu (tekstiline ja visuaalne)


Kuidas kujundada veebisaiti, mis teisendab

Veebilehe kujundamine võib tunduda väga keeruline ja kindlasti on see operatiivne osa, kui mõelda digitaalse projekti loomisele, mis võib võtta aega. Palgake veebidisainerid kohe Internetis Kiired vabakutselised.


Kindlasti sellepärast, et oma veebilehe peale mõeldes või õigemini, kui oled selle avaldanud, oleks hea selle ülesehitust mitte liiga tihti muuta, sest muidu võivad google ja kasutajad ise segadusse sattuda. Õige pühendatud veebidisaineri leidmine on väga oluline. Otsin kedagi, kes teaks, kuidas teie veebisait Google'ist leitaks.


Tõsi, turg areneb ja võib-olla isegi meie veebiprojekt aja jooksul areneb, nii et pole midagi, mis ei oleks vormitav ja kohandatav uutele vajadustele, kuid hea on kohe selged ideed.


Sel põhjusel peame kohe esitama endale mõned põhiküsimused:


Miks ma vajan veebisaiti?

Millist toodet/teenust ma tahan pakkuda?

Kellega ma ühendust võtan?

Need on vaid mõned näited, kuid väga oluline on hea meelega sihtmärk, kellega tahame ühendust võtta. Nullpunkt eduka äri alustamiseks. Palkake veebis veebidisainerit, kes teavad, kuidas teie veebisait peaks olema kujundatud, et muuta külastajad klientideks.


Projekteerimise etapid (samm-sammult)

Määratlege sihtmärk

Pärast määratlemist, kelle poole me pöördume (äärmise otsuse ja selgusega), saame otsustada, millist hääletooni kasutada ja mis stiili oma veebisaidile anda.


Tõsine või mitteametlik, särav või professionaalne… need on otsused, mis tuleb teha enne malli valimist ja tööle asumist. Palgake pühendunud veebidisainer, kes teab, kuidas omada veebisaiti, millel on rohkem võimalusi müügi tegemiseks


Värvide valik

Kogu meie suhtlus, alates veebisaidist ja lõpetades sotsiaalvõrgustikega, peab järgima ühtset graafilist ja kromaatilist joont. Nii et kui teil logo veel pole, alustage logo kujundamisest. See aitab teil mõista paljusid asju teie ettevõtte kohta ja määratleda saidil kuvatava värvipaleti.


Mõned säravamad, tegevusele kutsumiseks, mis peavad tähelepanu tõmbama, teised vaoshoitumad tausta jaoks ja et lugemist mitte väsitada. Palgake nüüd pühendunud veebidisainer koos Rhe kiirete vabakutselistega.


Üldjuhul koosnevad paletid 5 värvist, mis kutsutakse loogilise lõimega kõigis saidi osades meelde.


Sisu peab olema visuaalne ja tekstiline

Alati enne malli valimist soovitan teil sisu määratleda. See on väga oluline ka lehe tühikute kasutusviisi valikul. Soovitan võimalusel pöörduda professionaali poole. Palgake veebis veebidisainer, kes tarnib kiiresti.


Tekstide osas võid saata copywriterile (sest tunned oma sektorit väga hästi) tõendid, et ta veebiperspektiivis ümber töötab. Fotode jaoks on oluline panna oma nägu sinna sisse, rääkida inimestega inimestest, nii et kui saate isikupärastatud fotosid teha, on tulemus palju tõhusam kui piltide pildisaitidelt pildistamine. Suurepärane teenindus on oluline, kui palkate spetsiaalse veebidisaineri.


Ja nüüd?


Nüüd võime öelda, et teil läheb hästi ja võite hakata ringi vaatama. Ilma kopeerimata võtke vihje teile meeldivatelt saitidelt, tehke ideede kogumiseks otsing, hinnake, milliseid elemente ja funktsioone vajate (nt ajaveebi või uudiskirja sisestamine), võttes alati arvesse, et iga teenust tuleb hallata järjepidevalt, et oleks parem teha vähem ,


noh ja seejärel rakendage see, mis puudub, kui mõistate, et saate kõigega hakkama. Kui aktiveerite uudiskirja, ootavad inimesed perioodilisi e-kirju (isegi ainult ühe kuus), kuid neid peab olema! Sama ajaveebi artiklite kohta.


Ja sina, öelge mulle kommentaarides, kas järgisite kõiki neid samme enne oma veebisaidi kujundamist või viskasite end nii paljude segaste ideedega võrku? Mis takistaks teid praegu veebidisainerit palkamast? Thefastfreelancers.com

1 view0 comments
bottom of page