top of page

Svetainės kūrimo etapai Pasamdykite interneto dizainerį internetu

1 Kaip sukurti svetainę, kuri konvertuoja

2 Projektavimo etapai (žingsnis po žingsnio)

3.1 Apibrėžkite tikslą

4 Spalvų pasirinkimas

5 Turinys (tekstinis ir vaizdinis)


Kaip sukurti svetainę, kuri konvertuoja

Svetainės kūrimas gali atrodyti labai sudėtingas ir, be abejo, tai yra pagrindinė dalis, kai galvojate apie skaitmeninio projekto sukūrimą, kuris gali užtrukti. Pasamdykite interneto dizainerį internetu dabar Greiti laisvai samdomi darbuotojai.Tikrai todėl, kad pagalvojus apie savo internetinį puslapį, o tiksliau, jį paskelbus, būtų gerai nekeisti jos struktūros per dažnai, kitaip google ir patys vartotojai gali susipainioti. Labai svarbu rasti tinkamą interneto dizainerį. Ieškau žmogaus, kuris žinotų, kaip jūsų svetainę rasti „Google“.


Tiesa, rinka evoliucionuoja ir, ko gero, net mūsų internetinis projektas laikui bėgant vystosi, tad nėra nieko, kas negalėtų būti kaliojo ir pritaikomo naujiems poreikiams, bet gerai iš karto turėti aiškių idėjų.


Dėl šios priežasties turime nedelsdami užduoti sau keletą esminių klausimų:


Kodėl man reikalinga svetainė?

Kokį produktą/paslaugą noriu pasiūlyti?

Su kuo man kreiptis?

Tai tik keli pavyzdžiai, tačiau labai svarbu gerai apgalvoti tikslą, su kuriuo norime susisiekti. Nulinis taškas norint pradėti sėkmingą verslą. Pasamdykite internetinį interneto dizainerį, kuris žinotų, kaip turėtų būti sukurta jūsų svetainė, kad lankytojai taptų klientais.


Projektavimo etapai (žingsnis po žingsnio)

Apibrėžkite tikslą

Apibrėžę, į ką mes kreipiamės (su ypatingu sprendimu ir aiškiai), galime nuspręsti, kokį balso toną naudoti ir kokį stilių suteikti mūsų svetainei.Rimti ar neformalūs, šviesūs ar profesionalūs... tokius sprendimus reikia priimti prieš pasirenkant šabloną ir pradedant dirbti. Pasamdykite specialų interneto dizainerį, kuris žino, kaip sukurti svetainę, kurioje būtų daugiau galimybių parduoti


Spalvų pasirinkimas

Visa mūsų komunikacija – nuo ​​svetainės iki socialinių tinklų – turi vykti pagal nuoseklią grafinę ir chromatinę liniją. Taigi, jei dar neturite logotipo, pradėkite nuo logotipo kūrimo. Tai padės suprasti daug dalykų apie jūsų verslą, taip pat apibrėžti spalvų paletę, kuri bus pateikta svetainėje.


Vieni ryškesni, dėl raginimų veikti, kurie turi patraukti dėmesį, kiti prislopinti dėl fonų ir kad nevargintų skaitymo. Pasamdykite specialų interneto dizainerį dabar su Rhe greitais laisvai samdomais darbuotojais.


Paprastai paletės susideda iš 5 spalvų, kurios bus primenamos loginiu siūlu visose svetainės dalyse.Turinys turi būti vaizdinis ir tekstinis

Visada prieš pasirenkant šabloną patariu apibrėžti turinį. Tai taip pat labai svarbu pasirenkant puslapio tarpų panaudojimą. Jei turite galimybę, rekomenduoju kreiptis į profesionalus. Pasamdykite internetinį internetinį dizainerį, kuris pristatytų greitai.


Kalbant apie tekstus, galite siųsti įrodymus tekstų kūrėjui (nes puikiai išmanote savo sektorių), kad jis perdarys žiniatinklio perspektyvą. Nuotraukoms svarbu įdėti savo veidą, kalbėtis su žmonėmis apie žmones, todėl jei galite turėti asmenines nuotraukas, rezultatas bus daug veiksmingesnis, nei darant jas iš standartinių vaizdų svetainių. Puiki paslauga yra svarbi, kai samdote specialų interneto dizainerį.


Ir dabar?


Dabar galime pasakyti, kad jums sekasi gerai ir galite pradėti dairytis. Nekopijuodami imkite užuominą iš jums patinkančių svetainių, ieškokite idėjų, įvertinkite, kokių elementų ir funkcijų jums reikia (pavyzdžiui, dienoraštį ar naujienlaiškio įterpimą), visada atsižvelgdami į tai, kad kiekviena paslauga turi būti valdoma nuosekliai, todėl geriau daryti mažiau ,


na ir tada įgyvendink tai, ko trūksta, nes supranti, kad gali viską susitvarkyti. Jei suaktyvinsite naujienlaiškį, žmonės tikisi gauti periodinius el. laiškus (net tik vieną per mėnesį), bet jų turi būti! Tas pats su tinklaraščio straipsniais.


O jūs, pasakykite man komentaruose, ar atlikote visus šiuos žingsnius prieš kurdami savo svetainę, ar stačia galva metėte tinklą su tiek daug painių idėjų? Kas dabar neleistų jums samdyti interneto dizainerio? Thefastfreelancers.com
0 views0 comments
bottom of page