top of page

Bir web sitesinin tasarım aşamaları Web tasarımcısını çevrimiçi olarak işe alın

1 Dönüşüm sağlayan bir web sitesi nasıl tasarlanır

2 Tasarım aşamaları (adım adım)

3.1 Hedefi tanımlayın

4 Renk seçimi

5 İçerik (metinsel ve görsel)


Dönüştüren bir web sitesi nasıl tasarlanır

Bir web sitesi tasarlamak çok karmaşık görünebilir ve elbette, dijital bir proje oluşturmayı düşündüğünüzde, zaman alabilen operasyonel kısımdır. Web tasarımcısını şimdi çevrimiçi olarak işe alın Hızlı serbest çalışanlar.Elbette web sitenizi düşündüğünüzde, daha doğrusu yayınladıktan sonra, yapısını çok sık değiştirmemeniz iyi olur, aksi takdirde google ve kullanıcıların kafası karışabilir. Doğru adanmış web tasarımcısını bulmak çok önemlidir. Web sitenizin google'da nasıl bulunacağını bilen birini arıyorum.


Doğru, pazar gelişiyor ve belki de çevrimiçi projemiz bile zamanla gelişiyor, bu nedenle şekillendirilemeyecek ve yeni ihtiyaçlara uyarlanamayacak hiçbir şey yoktur, ancak hemen net fikirlere sahip olmak iyidir.


Bu nedenle hemen kendimize bazı temel sorular sormalıyız:


Neden bir web sitesine ihtiyacım var?

Hangi ürünü/hizmeti önermek istiyorum?

Kiminle iletişime geçeceğim?

Bunlar sadece birkaç örnek, ancak temasa geçmek istediğimiz hedef üzerinde iyi bir zihne sahip olmak çok önemlidir. Başarılı bir işe başlamanın sıfır noktası. Ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek için web sitenizin nasıl tasarımcı olması gerektiğini bilen çevrimiçi web tasarımcısı kiralayın.Tasarım aşamaları (adım adım)

Hedefi tanımlayın

Kime hitap ettiğimizi tanımladıktan sonra (aşırı bir karar ve netlikle), hangi ses tonunu kullanacağımıza ve web sitemize hangi stili sunacağımıza karar verebiliriz.


Ciddi veya gayri resmi, parlak veya profesyonel… Bunlar, şablonu seçmeden ve çalışmaya başlamadan önce verilmesi gereken kararlardır. Satış yapma şansı daha fazla olan bir web sitesine nasıl sahip olacağını bilen özel web tasarımcısını işe alın


renk seçimi

Web sitesinden sosyal ağlara kadar tüm iletişimimiz tutarlı bir grafik ve kromatik çizgi izlemelidir. Yani henüz logonuz yoksa, logoyu tasarlayarak başlayın. İşletmeniz hakkında pek çok şeyi anlamanıza ve sitede yer alacak renk paletini belirlemenize yardımcı olacaktır.


Bazıları dikkat çekmesi gereken harekete geçirici mesajlar için daha parlak, diğerleri ise arka plan için daha bastırılmış ve okumayı yormamak için. Şimdi Rhe hızlı serbest çalışanlarla özel web tasarımcısını işe alın.


Genel olarak paletler, sitenin tüm bölümlerinde mantıklı bir iplikle hatırlanacak 5 renkten oluşur.İçeriğin görsel ve metinsel olması gerekir

Her zaman şablonu seçmeden önce içeriğini tanımlamanızı tavsiye ederim. Sayfadaki boşlukların kullanım tercihi de oldukça önemlidir. İmkanınız varsa bir uzmanla görüşmenizi tavsiye ederim. Hızlı teslimat yapan çevrimiçi web tasarımcısı kiralayın.


Metinlere gelince, bir metin yazarına (çünkü sektörünüzü çok iyi bildiğiniz için) web perspektifinde yeniden çalışacağına dair kanıtlar gönderebilirsiniz. Fotoğraflar için yüzünüzü koymak, insanlarla insanlar hakkında konuşmak önemlidir, bu nedenle kişiselleştirilmiş fotoğraflarınız varsa, sonuç onları stok görüntü sitelerinden çekmekten çok daha etkili olacaktır. Özel bir web tasarımcısı kiraladığınızda mükemmel bir hizmet önemlidir.


Ve şimdi?


Artık iyi yolda olduğunuzu söyleyebiliriz ve etrafa bakmaya başlayabilirsiniz. Kopyalamadan, beğendiğiniz sitelerden bir ipucu alın, fikir toplamak için bir arama yapın, hangi öğelere ve özelliklere ihtiyacınız olduğunu değerlendirin (örneğin blog veya bir haber bülteni ekleme) her zaman her hizmetin tutarlı bir şekilde yönetilmesi gerektiğini, böylece daha azını yapmanın daha iyi olduğunu göz önünde bulundurarak ,peki ve sonra hepsini halledebileceğinizi fark ettiğinizde eksik olanı uygulayın. Bir haber bültenini etkinleştirirseniz, insanlar periyodik e-postalar almayı beklerler (ayda bir bile olsa), ancak olması gerekir! Blog makaleleri için de aynı şey.


Ve siz, web sitenizi tasarlamadan önce tüm bu adımları izlediyseniz veya bu kadar çok kafa karıştıran fikirle kendinizi ağın içine attıysanız, yorumlarda söyleyin? Şimdi web tasarımcısını işe almaktan sizi ne alıkoyabilir? Thefastfreelancers.com
0 views0 comments
bottom of page